نحوه ثبت نام در بخش‌های مختلف کنفرانس:

عضویت در سایت

راهنمای ثبت‌نام در  کنفرانس

راهنمای ثبت‌نام در کارگاههای آموزشی‌‌

پرداخت هزینه


عضویت در سایت

ثبت‌نام در کلیه بخش‌های کنفرانس، از طریق وب سایت انجام می‌شود. ابتدا باید درسایت عضو شوید. برای این کار به قسمت عضویت در سایت در صفحه اول مراجعه کرده و با تکمیل فرم مربوطه، یک نام کاربری و کلمه عبور نیز انتخاب می‌کنید. پس از تکمیل عضویت، با داشتن نام کاربری و کلمه عبور، به بخش‌های مختلف مراجعه و ثبت‌نام خود را تکمیل نمایید.

عضویت به دو صورت انجام می‌شود:

1. عضویت حقیقی

2. عضویت حقوقی

عضویت حقیقی مربوط به افرادی است که به طور شخصی اقدام به ثبت‌نام می‌کنند. این افراد می‌توانند در کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی شرکت نمایند.

عضویت حقوقی مربوط به سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد. با این گونه عضویت، قابلیت ثبت‌نام گروهی (ثبت‌نام بیش از یک نفر تحت نام یک شرکت یا سازمان) فعال می‌شود.

نکته مهم:

 • برای انجام ثبت نام گروهی، می بایستی هر یک از افراد ثبت نام شونده در قسمت عضویت، به طور حقیقی عضو سایت شوند. سپس فرد ثبت نام کننده حقوقی، با وارد کردن ایمیل این افراد، می تواند آنها را در کنفرانس ثبت نام کند.


 

راهنمای ثبت نام در کنفرانس

پس از تکمیل عضویت در وب سایت کنفرانس با مراجعه به این صفحه می‌توانید در کنفرانس ثبت‌نام کنید، ثبت نام در کنفرانس شامل شرکت در نشست‌های ارائه مقالات، حضور در سخنرانیهای علمی و کلیدی، پذیرایی های میان وعده و ناهار، دریافت لوح فشرده کنفرانس شامل اصل مقالات، دریافت بسته کنفرانس و هدایا است. در صورت تمایل به ثبت نام در کارگاه آموزشی، هزینه برای هر کارگاه اضافه خواهد شد.

هزینه ثبت‌نام:‌

 
 
 

این هزینه شامل موارد ذیل می­باشد:

 • حضور در کلیه نشستهای ارائه مقاله

 • حضور در سخنرانیهای علمی و کلیدی

 • پذیرایی­های میان وعده و ناهار

 • دریافت لوح فشرده کنفرانس شامل اصل مقالات

 • دریافت بسته کنفرانس و هدایا

 

نکات مهم:

 • سازمان‌ها، شرکت‌ها، مؤسسه‌ها و دانشگاه‌ها با ثبت‌نام گروهی بیشتر از پنج نفر از اعضای خود می‌توانند از 25 درصد تخفیف برخوردار شوند.

 • شرکت‌کنندگان در صورت تمایل به انصراف از حضور در کنفرانس، باید حداقل 20 روز قبل از برگزاری مراتب را به صورت کتبی به دبیرخانه کنفرانس اعلام کنند. دبیرخانه تنها در صورت دریافت نامه انصراف در موعد مقرر قادر به عودت 80٪ مبلغ پرداختی خواهد بود.

 • دانشجویان محترم می بایستی تصویر کارت دانشجویی معتبر خود را در قسمت مربوطه بارگذاری نمایند.

 


راهنمای ثبت نام در کارگاه های آموزشی

کلیه علاقه مندان باید قبل از ثبت نام در کارگاه های آموزشی در کنفرانس ثبت نام کرده باشند. شرکت در کارگاه آموزشی بیشتر مستلزم پرداخت هزینه است. لیست کامل کارگاه های آموزشی به همراه سرفصل ها، استاد ارائه دهنده و نکات دیگر را می توان در این صفحه مشاهده کرد.

 

نکات مهم:

 • ظرفیت کارگاه های آموزشی، محدود است. لذا پس از ثبت نام در کنفرانس، کارگاه های مورد نظر خود را سریعاً انتخاب نموده و در صورت تمایل برای ثبت نام در بقیه عناوین کارگاه ها نیز به تعداد و ظرفیت ثبت نامی توجه بفرمایید.

 • کارگاه‎ها به محض پر شدن ظرفیت، بسته خواهد شد.

 

 

 

پرداخت هزینه

پس از تکمیل ثبت‌نام در بخش‌های مختلف، می‌توانید صورتحساب کلیه موارد را به صورت یکجا دریافت و هزینه آن را پرداخت نمایید.

پرداخت هزینه ثبت‌نام به دو صورت انجام می‌شود:

 1. پرداخت هزینه به شماره حساب 304912227 از طریق کد شبا IR750180000000000304912227 یا با مراجعه حضوری به شعب بانک تجارت، به نام امور پشتیبان درآمد اختصاصی دانشگاه شریف واریز نمایند. 

 2. صدور چک به 304912227 از طریق کد شبا IR750180000000000304912227 و ارسال آن به دبیرخانه کنفرانس

 3. پرداخت آنلاین